Zvezda - Radnički u polufinalu kupa

Izvor: B92, 14.Feb.2008, 16:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zvezda - Radnički u polufinalu kupa



Radnički Kombank i Crvena zvezda, dva najbolja srpska odbojkaška kluba u ovogodišnjoj ligaškoj sezoni, sastaće se u polufinalu Kupa Srbije. Žrebom u prostorijama OSS određeno je da drugi polufinalni par čine kraljevačka Ribnica i požarevački Mladi Radnik, ekipe koje se ove sezone bore u plej autu. Finalni turnir Kupa Srbije u konkurenciji odbojkaša odigraće se prvog i drugog marta.

S obzirom da se niko od učesnika nije prijavio za tehničku organizaciju >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << finalnog turnira, po propozicijama, Odbojkaški savez Srbije će tokom naredne sedmice odrediti mesto odigravanja.

Tačna satnica finalnog turnira biće određena po dogovoru sa nosiocem prava na televizijske prenose.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.