Izvor: B92, 14.Feb.2008, 16:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Zvezda - Radnički u polufinalu kupa
Radnički Kombank i Crvena zvezda, dva najbolja srpska odbojkaška kluba u ovogodišnjoj ligaškoj sezoni, sastaće se u polufinalu Kupa Srbije. Žrebom u prostorijama OSS određeno je da drugi polufinalni par čine kraljevačka Ribnica i požarevački Mladi Radnik, ekipe koje se ove sezone bore u plej autu. Finalni turnir Kupa Srbije u konkurenciji odbojkaša odigraće se prvog i drugog marta.
S obzirom da se niko od učesnika nije prijavio za tehničku organizaciju >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << finalnog turnira, po propozicijama, Odbojkaški savez Srbije će tokom naredne sedmice odrediti mesto odigravanja.
Tačna satnica finalnog turnira biće određena po dogovoru sa nosiocem prava na televizijske prenose.





