Izvor: Beta, 23.Nov.2011, 21:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zvezda, Partizan, Vojvodina i Borac u ploufinalu Kupa

BEOGRAD, 23. novembra 2011. (Beta) - Fudbaleri Crvene zvezde, Partizana, Vojvodine i Borca plasirali su se u sredu u polufinale Kupa Srbije.

Zvezda je u četvrtfinalu pobedila Smederevo sa 4:0, Partizan je bio bolji od OFK Beograda sa 2:0, a Vojvodina od Javora sa 1:0. Borac iz Čačka je prošao Spartak posle boljeg izvodjenja penala.

Mečevi polufinala igraće se na proleće.

..
Pogledaj vesti o: Zvezda - Partizan,   Partizan,   Crvena Zvezda

Nastavak na Beta...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.