Izvor: B92, 13.Apr.2022, 20:44
Zverov i Rubljov u osmini finala Monte Karla
Aleksander Zverev i Andrej Rubljov izborili su plasman u osminu finala turnira u Monte Karlu.
Nemački teniser je bio bolji od argentinskog tenisera Federika Delbonisa u dva seta. Bilo je 6:1, 7:5 za nepun sat i po igre.
On će u narednoj fazi igrati sa Pablom Karenjom Bustom kome je meč predao Aleksander Bublik.
U istom terminu svoj meč je igrao osmi teniser sveta Andrej Rubljov koji je slavio protiv Aleksa De Minora rezultatom 2:1. Ruski teniser je lako >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << rešio prvi set u svoju korist (6:2) i kada se očekivalo da lako privede meč kraju usledio je odgovor 25. igrača sveta iz Belgije (1:6). Na kraju je smireniji bio Rubljov i u odlučujućem setu ostvario brejk više od protivnika.
Rubljov će u narednoj rundi igrati protiv italijanskog tenisera Janika Sinera.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.
TURNIR U MONTE KARLU: Rubljov i Zverev u osmini finala
Izvor: Kurir, 14.Apr.2022, 07:12
Ruski teniser Andrej Rubljov plasirao se u osminu finala turnira u Monte Karlu, nakon što je pobedio Australijanca Aleksa De Minora sa 2:1 po setovima 2:6, 6:1, 6:4.










