Izvor: Sportske.net, 28.Avg.2015, 17:48 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Zvanično - Zvezda jača za još dvojicu!
Još dva pojačanja danas zvanično predstavljena na Marakani. Da li je to sve za ovo leto, ili je za finiš prelaznog roka pripremljen ''šlag na tortu''?
Igrački kadar Crvene zvezde na koji će u nastavku sezone računati trener Miodrag Božović od danas je jači i brojniji za još dvojicu fudbalera.
Kako se i najavljivalo prethodnih dana, novi članovi crveno-belih od danas su i Vladimir Jovović i Predrag Sikimić, koji su i zvanično predstavljeni >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << na našem najvećem stadionu.
Njihovoj promociji prisustvovao je poslovni direktor Crvene zvezde Stefan Pantović, koji je izrazio velika očekivanja od ove dvojice fudbalera.
Sikimić je potpisao ugovor do kraja sezone, a Jovović na tri godine.
''Svi znamo ko je Sikimić, znamo da je to prekaljeni napadač od kojeg očekujemo da sa njim budemo u mogućnosti da probijemo bunkere protiv svih timova koji se budu opredelili za takav sistem igre protiv nas.
Sa druge strane, Jovović je nastupao za reprezentativne selekcije Crne Gore, a sa nama je već pet meseci. Nedavno smo uspeli da se dogovorimo sa Sutjeskom oko trening kompentacije, i on potpisuje trogodišnji ugovor sa klubom'', istakao je Pantović.
Vladimir Jovović je od početka godine strpljivo čekao ovaj dan, kada se i zvanično obavezao na vernost Crvenoj zvezdi.
On je danas istakao da je presrećan zbog realizacije transfera, a novinarima je pojasnio i zbog čega se dogodila ta famozna suspenzija, zbog koje je morao da čeka šest meseci na potpisivanje ugovora sa Zvezdom.
''I ovom prilikom želim da se izvinim svima koji su prisustvovali tom događaju, a naročito sudiji Novoviću. To je bila jedna moja glupost zbog koje sam najviše ispaštao ja, a potom i Sutjeska, moj bivši klub.
Ne znam, iskreno, šta mi se desilo u tom trenutku. Bio sam kapiten ekipe, igrao sam derbi protiv Budućnosti, ne znam šta se dogodilo u mojoj glavi da napravim takvu grešku. Ali, to je prošlost, teško sam prešao preko toga, a sada moram da idem dalje'', izjavio je Jovović.
Kada je u pitanju Predrag Sikimić, on je već imao priliku da sarađuje sa trenerom Božovićem u Rusiji i upravo je popularni ''Grof'' insistirao na njegovom angažovanju iz Voždovca.
''Zvezda je kruna moja karijere, najveći klub u kojem sam bio! Primarni cilj postoji, i to je titula, biću prezadovoljan ako je uzmemo. Ovo je velika satisfakcija za mene i moju porodicu, i velika obaveza, takođe.
Na meni je da se što pre uklopim, prilagodim zahtevima. Verujem u pozitivan ishod prvenstva, i u to da mogu da pomognem ekipi. Prilagodiću se maksimalno, biću u službi tima, i igrao pet minuta, poluvreme ili celu utakmicu, daću svoj maksimum'', poručio je Sikimić.
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda
Zvanično - Još dva pojačanja za Zvezdu!
Izvor: Utakmica.rs, 28.Avg.2015
Još dva pojačanja danas su zvanično predstavljena na Marakani. Da li je uprava završila za ovo leto, ili imaju još nekog igrača na radaru? [caption id="attachment_27508" align="alignnone" width="640"] crvenazvezdafk.com[/caption] Igrački kadar Crvene Zvezde od danas je bogatiji za.. Detaljnije







