Zvanično - Tatari doveli fudbalera Barse!

Izvor: Sportske.net, 21.Jul.2016, 11:18   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zvanično - Tatari doveli fudbalera Barse!

Najavljivalo se danima, na kraju transfer potvrđen.

Aleks Song je novi igrač Rubina iz Kazanja. Zaboravljeni vezista Barselone koji je prethodne dve sezone proveo na pozajmici u Vest Hemu će se preseliti u Rusiju.

Katalonci mu nisu pravili probleme, prošle godine kod Slavena Bilića je odigrao samo 15 mečeva, vratio se u Barsu, ali je u ponedeljak otputovao u Rusiju na pregovore.

Na njegovom angažovanju je insistirao trener Havi Grasija koji je stigao >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << iz Malage i Songa poznaje iz španske Primere.

Song je podsetimo, svojevremeno za 20 miliona evra iz Arsenala prešao u Barselonu, ali nikada nije dobio pravu šansu u Kataloniji.

Rubin je njegova nova stanica, Tatari prave dobar tim, čvrsti su u nameri da se vrate u vrh ruske lige, podsetimo, ovaj klub je 2008. i 2009. osvojio titule u tamošnjoj Premijer ligi.

Nastavak na Sportske.net...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.