Žuninjo: Lion će biti odličan i bez mene

Izvor: NaDlanu.com, 15.Maj.2009, 18:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Žuninjo: Lion će biti odličan i bez mene

BEOGRAD, 15. maja 2009. (Beta) - Brazilac Žunjinjo, godinama najbolji igrač Olimpika iz Liona, ocenio je danas da će ekipa igrati dobro iz bez njega, ukoliko napusti klub u letnjem prelaznom roku. Žuninjo sa Lionom ima ugovor do leta 2010. godine, ali je nekoliko puta u poslednjih mesec dana nagovestio mogućost ranijeg odlaska u neki od klubova sa Bliskog istoka. "Uskoro ću ponovo da razgovaram sa trenerom i predsednikom Liona. ...

Nastavak na NaDlanu.com...



Povezane vesti

Žuninjo: "Može Lion i bez mene"

Izvor: B92, 15.Maj.2009

Fudbaler Liona Žuninjo Pernambukano smatra da će tim nastaviti da igra dobro, čak iako on u letnjem prelaznom roku ode iz kluba..."To je deo života. I drugi su odlazili pre mene. Setite se Sonija Andersona, koji je promenio klub nakon što je Lion osvojio drugu titulu. Tada su svi čupali kosu sa...

Nastavak na B92...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NaDlanu.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NaDlanu.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.