Izvor: NaDlanu.com, 15.Maj.2009, 18:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Žuninjo: Lion će biti odličan i bez mene
BEOGRAD, 15. maja 2009. (Beta) - Brazilac Žunjinjo, godinama najbolji igrač Olimpika iz Liona, ocenio je danas da će ekipa igrati dobro iz bez njega, ukoliko napusti klub u letnjem prelaznom roku. Žuninjo sa Lionom ima ugovor do leta 2010. godine, ali je nekoliko puta u poslednjih mesec dana nagovestio mogućost ranijeg odlaska u neki od klubova sa Bliskog istoka. "Uskoro ću ponovo da razgovaram sa trenerom i predsednikom Liona. ...
Žuninjo: "Može Lion i bez mene"
Izvor: B92, 15.Maj.2009
Fudbaler Liona Žuninjo Pernambukano smatra da će tim nastaviti da igra dobro, čak iako on u letnjem prelaznom roku ode iz kluba..."To je deo života. I drugi su odlazili pre mene. Setite se Sonija Andersona, koji je promenio klub nakon što je Lion osvojio drugu titulu. Tada su svi čupali kosu sa...






