Izvor: Blic, 18.Jul.2015, 16:52 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Zola: Sanjam o dolasku Mesija
Novi trener katarskog fudbalskog tima Al-Arabija Đanfranko Zola priznao je da sanja o dolasku igrača Barselone Lionela Mesija u taj klub.
Bivši igrač Čelsija rekao je da je dovođenje Argentinca u Katar njegov san, ali da je rad na napretku lokalnih igrača njegov glavni zadatak.
U prethodnim godinama nekoliko velikih fudbalskih imena poput Ćavija, Pepa Gvardiole, Franka de Bura i Gabrijela Batistute igralo je u Kataru, pa se Zola nada da bi njegovi vlasnici u narednih >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << nekoliko godina mogli da dovedu argentinskog napadača, iako zna da taj zahtev nije mnogo realan.
"Moja prva želja je da mi klub dovede Lionela Mesija. Tada bih bio najsrećniji čovek na svetu. Moj stručni štab je veoma iskusan u radu sa mladim igračima i to je od presudne važnosti za ovaj tim u pohodu na trofeje. Strani igrači mogu samo doprineti timu, ali sami ne mogu do uspeha", rekao je Zola.
On je u svojoj trenerskoj karijeri pored Al-Arabija vodio Vest Hem, Votford i Kaljari.





















