Zlatne devojke na balkonu od 20 časova

Izvor: B92, 29.Jun.2015, 09:34   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zlatne devojke na balkonu od 20 časova

Srpskim košarkašicama od 20 časova će u Skupštini grada Beograda biti priređen svečani doček, a one će se pre toga gradom provozati u otvorenom autobusu.

Izabranice Marine Maljković su u nedelju uveče u Budimpešti ostvarile najveći uspeh u istoriji ženske košarke u našoj zemlji, osvojivši zlato na Evropskom prvenstvu trijumfom nad Francuskom sa 76:68:

Pored titule evropskih šampionki, reprezentacija Srbije je obezbedila i direktan plasman na Olimpijske >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << igre u Rio de Žaneiru naredne godine.

Vožnja otvorenim autobusom kroz Beograd počinje u 18.30, a košarkašice bi na sada već legendarnom balkonu trebalo da se nađu u 20 časova.

Za sada nema informacija da li će se i vaterpolisti, koji su osvojili Svetsku ligu, takođe naći na balkonu.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.