Izvor: B92, 26.Sep.2013, 22:59 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Zlatan: Razmišljao sam o odlasku
Napadač Pari Sen Žermena Zlatan Ibrahimoivć priznao je da je razmišljao o odlasku iz tog kluba ovog leta.
Šveđanin je 2012. stigao u Partizn iz Milana, a za njega su bili zainteresovani Čelsi, Real Madrid i Juventus.
On je nakon odlične sezone u kojoj je PSŽ osvojio titulu ipak produžio ugovor na još jednu sezonu.
„Mogu da vam potvrdim da je ovog leta moj agent pričao sa nekoliko klubova. Međutim, imao sam razgovor sa predsednikom PSŽ i nakon toga sam odlučio da ostanem. Srećan sam ovde i nadam se da ćemo zajedno napraviti nešto veliko“, rekao je Zlatan.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.











