Živkovići ostali u šoku  poznata još tri učesnika nokaut faze! VIDEO

Izvor: B92, 26.Nov.2020, 21:47

Živkovići ostali u šoku " poznata još tri učesnika nokaut faze! VIDEO

Od 21.00 odigrano je još 11 utakmica četvrtog kola Lige Evrope, a poznati su još neki učesnici nokaut faze.

Proleće u Evropi obezbedili su Roma, Slavija Prag i Bajer Leverkuzen.

Oni su ostvarili trijumfe ove večeri. Roma je bila bolja od Kluža na gostovanju sa 2:0, Slavija je savladala Nicu na strani sa 3:1, dok je Leverkuzen pobedio na svom terenu Hapoel Ber Ševu rezultatom 4:1.

Spektakularan meč odigrali su PSV i PAOK. Grci, za koje su od starta >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << igrali Andrija i Živko Živković, odlično otvorili utakmicu i već posle 13 minuta vodili sa 2:0 preko Colisa.

Do poluvremena su domaći smanjili, da bi u 53. minutu na semaforu pisalo 3:2. Tako je glasio i konačan rezultat utakmice.

Zanimljivo je bilo i u Glazgovu, gde je Rendžers uspeo da ispusti vođstvo od 2:0 protiv Benfike.

Portugalska ekipa je uspela u finišu da stigne do boda i sada oba tima imaju po osam bodova.

Standard je u samoj završnici pobedio Leh sa 2:1. Belgijska ekipa je sada samo bod iza vodećeg dvojca.

Uloge favorita su opravdali Totenhem, Napoli i Rapid iz Beča, dok su jedini meč bez golova (0:0) odigrali AZ Alkmar i Real Sosijedad.

Sve golove sa večerašnjih utakmica pogledajte u LIVE BLOGU B92.net.