Izvor: B92, 28.Jun.2007, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Živko Gocić potpisao za Partizan
Reprezentativac Srbije Živko Gocić potpisao je trogodišnji ugovor sa VK Partizan Rajfajzen. Iako su brojni mediji najavljivali da će Gocić, posle Dinama iz Moskve za koji je nastupao prethodne dve godine, postati igrač Jadrana iz Herceg Novog, igrač koji je ponikao u Partizanu odlučio je da se vrati u matični klub.
Prema najavama iz Partizana od igrača koji su ove sezone osvojili treće mesto na završnom turniru Evrolige, a sledeće sezone bi mogli da >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << ostvare još bolji rezultat.
Ugovor je istakao samo Koroliji, koji ima ponudu mađarskog Segeda, a ostali igrači bi trebalo da i sledeće godine igraju za tim sa Banjice.
Gocić je rođen 1982. godine a posle Partizana igrao je za Niš i italijansku Ortiđu.



