Izvor: B92, 06.Nov.2015, 00:43 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Živanović: Da ostanemo neporaženi u Pazaru
Fudbaler lučanske Mladosti Aleksandar Živanović rekao je danas da priželjkuje da njegova ekipa ostane neporažena u utakmici sa Novim Pazarom.
Novi Pazar u subotu od 13 časova dočekuje Mladost u okviru 17. kola Superlige Srbije.
“Osokoljeni smo prvom pobedom pred svojim navijačima, koju smo ostvarili nad Jagodinom u prošlom kolu. Priželjkujem sadržajnu fudbalsku predstavu i da ostanemo neporaženi”, rekao je Živanović na konferenciji za novinare.
>> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << />
Lučanci su trenutno deveti na tabeli sa 20 bodova, koliko ima i Pazar na 10. mestu.
“Želimo da nastavimo kontinuitet dobrih igara. Čeka nas veoma motivisan protivnik, nošen frenetičnim navijanjem sa tribina. Borimo se za mesto u plej-ofu, a Pazarci su nam direktni rivali”, istakao je Živanović.
Mladost će u Novom Pazaru biti oslabljena neigranjem Aleksandra Alempijevića i Miloša Stanojevića, koji će pauzirati zbog žutih kartona.
Pogledaj vesti o: Fudbal, Jagodina







