Zimonjić i Nestor u finalu turnira u Šangaju

Izvor: Blic, 15.Nov.2008, 11:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zimonjić i Nestor u finalu turnira u Šangaju

Srpski teniser Nenad Zimonjić i Kanađanin Daniel Nestor plasirali su se u finale Mastersa u Šangaju pošto su jutros u polufinalnom meču savladali urugvajsko-peruanski par Pabla Kuevasa i Luisa Orna sa 6-1, 6-3.



Protivnici Zimonjiću i Nestoru u završnom meču Masters turnira biće Amerikanci, braća Bob i Majk Brajan. Oni su u drugom polufinalu savladali pobljski dubl koji čine Mariuš Firstenberg i Marsin Matkovski sa 6-4, 6-4.

Najboljem dublu na završnom turniru sezone pripašće ček na 220.000 dolara.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.