Izvor: B92, 19.Jun.2003, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Zimonjić eliminisan u Notingemu, Tipsarević u Vimbldonu
Teniser Srbije i Crne Gore Nenad Zimonjić eliminisan je u sredu u drugom kolu ATP turnira u Notingemu, koji se igra za nagradni fond od 380.000 evra. Selektor našeg nacionalnog tima izgubio je od sedmog nosioca, Amerikanca Tejlora Denta sa 2:0 po setovima 7:6, 6:4.
Zimonjić će nastaviti takmičenje u Engleskoj, u konkurenciji dublova, gde će, zajedno sa Amerikancem Mardijem Fišom u četvrtak u 2. kolu igrati protiv južnoafričkog para Hagard - Kenig.
Sa druge strane, u kvalifikacijama za Vimbldon, Janko Tipsarević nije uspeo da se plasira u 3. kolo, pošto je izgubio od Japanca Takao Suzukija sa 2:0, po setovima 7:6 (13:11), 6:4.





