Žena debituje na klupi Klermona

Izvor: B92, 04.Avg.2014, 19:24   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Žena debituje na klupi Klermona

Jedina žena na klupi nekog tima u elitnim evropskim ligama izjavila je da se koncentriše isključivo na igru svog tima, iako mediji upravo zbog nje pridaju mnogo pažnje ovom meču.

"Biće dosta uzbuđenja, ali ja se trudim da me to ne ometa. Pokušavam da se koncentrišem na utakmicu i jedino što me interesuje su moji igrači i rezultat", rekla je Korin Dijakre.

Pre Francuskinje žene su uspele da dođu najviše do trečeg ranga evropskih fudbalskih takmičenja, a to je >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << 1999. godine pošlo za rukom Karolini Morače koja je na dve utakmice vodila Viterbese koji je tada nastupao u italijanskoj Seriji C1.

Utakmica između Bresta i Klermona igra se u ponedeljak od 20: 30 časova.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.