Izvor: B92, 24.Sep.2004, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Željo pobednik vršačkog turnira
Košarkašice sarajevskog Željezničara savladale su u petak uveče ekipu Kovina sa 100:72 (25:16, 24:16, 28:24, 23:16) u prvoj utakmici Osmog memorijalnog turnira koji se održava u vršačkom centru "Milenijum".
Najefikasnija na terenu sa 34 poena bila je košarkašica Željezničara Anica Tešić, bivša članica Hemofarma i Kovina, a u tom timu odličnu partiju pružila je i Mirna Deak koja je postigla 24 poena, dok je u Kovinu najefikasija bila Zorica Mitov sa 25 postugnutih poena.
>> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << />
U drugoj utakmici Hemofarm je savladao nemačku ekipu BG 74 Getingen sa 84:56 (19:8, 27:17, 17:19, 21:12), a u vršačkoj ekipi najefikasija je bila centar Dara Kovačević sa 16 poena.
Memorijalni turnir "Milan Ciga Vasojević", posvećen ženskoj košarci, otvorio je selektor ženske košarkaške reprezentacije Srbije i Crne Gore Zoran Višić.









