Izvor: B92, 27.Apr.2015, 17:52 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Željko ljut: Gde su navijači?
Trener Fenerbahčea Željko Obradović bio je nezadovoljan podrškom navijača na utakmici sa Anadolu Efesom.
Fener je u derbiju turskog šampionata poražen od Efesa rezultatom 84:82.
Tim Željka Obradovića tri kola pre kraja regularnog dela sezone deli sa Darušafakom prvo mesto na tabeli sa skorom 20-7, dok je iza Efes sa 19-8.
„Ja sam veoma direktna osoba, takav sam ceo život. Ovaj klub je prvi put u istoriji obezbedio plasman na završni turnir >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Evrolige. Večeras smo igrali utakmicu od 19 časova protiv jedne od najboljih ekipa u turskom šampionatu. Nedelja uveče, 19 časova, to je bila prilika za sve da dođu i prepoznaju ono što tim radi tokom cele sezone u Evroligi. Zbog toga se osećam veoma loše. Pre i tokom utakmice bilo je tužno gledati kako nam je hala prazna. Zahvaljujem se ljudima koji su došli, ali meni je teško da razumem ovakve stvari. To što ljudi pričaju o 25 milioona navijača, to je očigledno samo priča. Nastavićemo da se borimo. Imamo još tri utakmice, sve je moguće. Naš cilj je da ponovo budemo prvaci i trudićemo se da to ostvarimo“, rekao je najtrofejniji evropski trener.








