Železnik i Radnički pred gašenjem?

Izvor: B92, 31.Maj.2005, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Železnik i Radnički pred gašenjem?



Predsednik Zajednice prvoligaša ali i prvi čovek Železnika i finansijer Radničkog NB, Dragan Bulić saopštio je u ponedeljak da namerava da se povuče iz fudbala .

Vlasnik ovogodišnjeg osvajača kupa SCG ekipe Železnika i sufinansijer novobeogradskog Radničkog svoju odluku saopštio je čelnicima nacionalnog saveza, koji su hitno održali sastanak prenosi Sportski Žurnal. Medjutim, na dvočasovnom sastanku (Stojković, Terzić,Janković i Bulić) nije ništa odlučeno.
>> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << />
Isti izvor navodi da bi u utorak moglo mnogo toga da bude jasnije, posle novih susreta čelnika FSS i FSSCG ali i konsultacija sa predstavnicima UEFA u Nionu:

"Odlazim iz fudbala posle jedne decenije. Zadovoljan sam jer je Železnik osvojio kup . Da nije bilo tog kupa uzalud bih potrošio 10 godina. Uložio sam ogromna sredstva, klub je bunar bez dna.Nemam više motiva" izjavio je Bulić za SŽ.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.