Zebina: Isprovocirali me rasisti

Izvor: B92, 19.Mar.2010, 15:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zebina: "Isprovocirali me rasisti"

Defanzivac Juventusa Džonatan Zebina izvinio se što je na meču sa Fulamom navijačima pokazivao srednji prst, ali dodaje da su ga provocirale rasističke uvrede.

Juventus je u četvrtak u Londonu izgubio od Fulama sa 4:1 u revanšu osmine finala Lige Evropa i ispao iz takmičenja, a Zebina je iskjučen u poslednjem minutu.

"Grupica od tridesetak huligana je prešla više hiljada kilometara do Engleske da bi me vređali. Ovi ljudi moraju da budu zaustavljeni. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Izvinjavam se za svoj gest, znam da nisam bio dobar primer najmlađima", kazao je Zebina, a preneli italijanski mediji.

Zebina je u Juventus došao 2004. godine, a do sada je za torinski klub odigrao 90 prvenstvenih utakmica i postigao jedan gol.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Zebina: Navijači, dokle više

Izvor: Sportal.rs, 19.Mar.2010

Juventus je doživeo još jedan težak udarac ove sezone. "Bjanko-neri" su u revanšu osmine finala Liga Evrope, u četvrtak uveče, poraženi u Londonu od Fulama rezultatom 1:4 i eliminisani iz daljeg takmičenja.

Nastavak na Sportal.rs...

Zebina se izvinio navijačima

Izvor: NaDlanu.com, 19.Mar.2010

RIM, 19. marta 2010. (Beta) - Odbrambeni fudbaler Juventusa DŽonatan Zebina izvinio se u petak što je na utakmici sa Fulamom u Ligi Evropa navijačima svog kluba pokazivao srednji prst, ali je rekao da su ga isprovocirale uvrede na rasnoj osnovi. Juventus je u četvrtak uveče u Londonu izgubio od...

Nastavak na NaDlanu.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.