Izvor: RTS, 09.Jan.2015, 17:31 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Zbog pušenja na klupu?
Menadžer Arsenala Arsen Venger rekao je da se golman Vojćeh Šćešni izvnio zbog pušenja u svlačionici, ali i dalje nije odlučio da li će Poljak biti među stativama protiv Stouka. Čitaj mi!
Povezane vesti 1 Cigareta ga preselila na klupu?
2 Šalke i Siti dogovorili transfer Nastasića?
3 Niko ne želi silovatelja, priča o Čedu Evansu
4 Džerard u julu dolazi u Galaksi
5 Džerard i dalje prva violina Liverpula
>> Pročitaj celu vest na sajtu RTS <<
6 Real je Real, ali je srce na Enfildu
7 Džerard potvrdio da odlazi sa Enfilda
8 Totenhem "petardom" razneo Čelsi
9 Gol Tadića, trijumf Sitija
10 Buđenje uz Premijer ligu
Fudbal 1 Cigareta ga preselila na klupu?
2 Voša - slabiji tim, visoki ciljevi
3 Cilj Partizana - povratak u Ligu šampiona
4 Zvezda protiv Rubina, Metalista i BATE Borisova
5 Podolski ljut na Vengera
Šćešni je bio glavni krivac za poraz Arsenala od Sautemptona (2:0), pa je dan nakon utakmice zapalio cigaretu pod tušem.
"Naravno da se izvinio, on je ozbiljan momak, koji radi naporno. Pogrešio je, ali nije ni prvi ni poslednji. Sviđa mi se kao osoba, zna da podnese krivicu. Mnogo je doprineo imidžu kluba i zadovoljan sam njegovim napretkom", rekao je Venger, a prenosi Miror.
On nije želeo da otkrije da li će poljskog golmana vratiti u prvu postavu na meču protiv Stouka, pošto je u pobedi nad Halom u FA kupu (2:0) šansu dobio David Ospina.
"Još nisam odredio startnu postavu. Svi dolaze u obzir. Mislim da nije naneo veliku štetu, ali želim da se svi ponašaju na najbolji način", rekao je Venger.
Šćešni je u Arsenalu od 2009. godine i do sada je za londonski klub zabeležio 178 nastupa.
Cigareta ga preselila na klupu?
Izvor: RTS, 09.Jan.2015
Menadžer Arsenala Arsen Venger rekao je da se golman Vojćeh Šćešni izvnio zbog pušenja u svlačionici, ali još uvek nije odlučio da li će Poljak biti među stativama protiv Stouka. . .Šćešni je bio glavni krivac...




