Završene DreamHack kvalifikacije, ispao Binary Dragons

Izvor: B92, 10.Jul.2017, 20:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Završene DreamHack kvalifikacije, ispao Binary Dragons

Nakon velikog uspeha koji su napravili Zmajevi plasiravši se na DreamHack u Atlanti, ovoga puta nisu uspeli da ponove isti, te su ispali iz kvalifikacija za DreamHack Masters u Malmeu.

Juče su odigrane onlajn kvalifikacije za turnir u Švedskoj, iako su bile otvorenog tipa, okupile su se veoma jake ekipe poput Kinguin, Red Reserve, Outlaws… Kvalifikacije su okupile 16 timova a polovina timova je otišla na zatvorene kvalifikacije. Naš Binary Dragons je igrao protiv kazahstanskog >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << sastava LOG, ali nažalost nisu uspeli da ponove igru sa Hellcase kupa (gde su isti tim pobedili 2:0), pa su poraženi sa 16:10 na Cache.

Sreće u žrebu nije imao ni Misfits, koji ne morao da igra sa Red Reserve od kojih su izgubili posle produžetaka 22:18. Outlaws je pobedio Magicians dok je Kinguin lako savladao Crowns. Osam timova koji su prošli igraće, zajedno sa pozvanim timovima, sutra u zatvorenim kvalifikacijama, a dve ekipe putuju u Švedsku. Timovi koji su pozvani su, očekivano, i najveći favoriti da odu u Malme, a to su: FlipSid3, GODSENT, mousesports, Heroic, Space Soldiers, PENTA, EnVyUs i HellRaisers. Osim evropskih, uporedo se igraju i severnoameričke kvalifikacije odakle u Švedsku putuje samo jedan tim.

DreamHack u Malmeu počinje već 30. avgusta, a po kvalitetu ne zaostaje ništa za Majorom, jer su tu Astralis, FaZe, NiP, fnatic, SK i ostali velikani CS:GO scene.

Izvor: KlanRUR

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.