Izvor: MozzartSport.com, 03.Jul.2020, 18:22

Zanimljiv transfer: Mornar doveo Amerikanca pa ga poslao u Bugarsku

Davonta Džordan novi je član kluba iz Bara

Zanimljiv transfer dolazi nam iz Crne Gore. Naime, Mornar iz Bara doveo je košarkaša po imenu Davonta Džordan (190 centimetara, 23 godine), ali on neće igrati za Bar sledeće sezone.

Jer, Mornar ga je prosledio na pozajmicu bugarskom Balkanu iz Botevgrada.

"Mornar tako prati trendove najvećih klubova koji angažuju mlade talentovane igrače i šalju ih na 'brušenje' u klubove u kojima imaju sve uslove >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << za napredak kroz adekvatne takmičarske programe", istakao je Mornar u saopštenju.

Dakle, želja Mornara je da Džordan prođe "probu" dok bude nastupao u Bugarskoj, pa ako se dobro pokaže čeka ga verovatno mesto u prvom timu Mornara.

Džordan je protekle sezone u dresu Univerziteta Bafalo postizao 11,5 poena po utakmici, imao prosečno 5,3 skoka i 5,3 asistencije, a ističe se i igrom u odbrani.

Drugi je najbolji asistent u istoriji Bafala i četvrti po ukradenim loptama.

Tagovi:

Tagovi:

Nastavak na MozzartSport.com...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta MozzartSport.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta MozzartSport.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.