Izvor: Beta, 13.Dec.2010, 15:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zadar osudio napad na Partizan

BEOGRAD, 13. decembra 2010. (Beta) - Uprava košarkaškog kluba Zadar saopštila je u ponedeljak da oštro osudjuje napad na autobus Partizana, kao i da se direktor kluba izvinio beogradskom klubu.

"Ovaj kukavički napad nema veze sa sportom, i tražimo da se počinioci uhvate i sankcionišu zbog necivilizovanog ispada, kojim nanose štetu klubu, ali i gradu Zadru i Hrvatskoj", navodi se u saopštenju kluba.

Autobus sa igračima i stručnim štabom Partizana napadnut je kamenjem posle utakmice u nedelju uveče. Tom prilikom razbijeno je staklo, a trener crno-belih Vlade Jovanović lakše je povredjen. Ekipa Partizana nalazila se u autobusu Zadra, a imala je i policijsku pratnju.

Nastavak na Beta...



Povezane vesti

KK ZADAR: Kukavički napad!

Izvor: Mondo, 13.Dec.2010

"Ovaj kukavički napad nema veze sa sportom i tražimo da se počinioci uhvate i sankcionišu zbog necivilizovanog ispada, kojim nanose štetu klubu, ali i gradu Zadru i Hrvatskoj", navodi se u saopštenju KK Zadar.

Nastavak na Mondo...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.