Izvor: Mondo, 08.Sep.2017, 12:46 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Zaboravili ste na "hu"... (VIDEO)
Islanđani su se potrudili da i na Eurobasketu ostave traga
Foto: Youtube/printscreen
Navijača Islanda "patentirali" su na Evropskom fudbalskom prvenstvu prošle godine pozdrav koji je oduševio ceo svet.
Slavljeničko "hu" nakon toga mnogi su promovisali, poput rukometaša Francuske na Svetskom prvenstvu ove godine.
Ali svi kažu da Islanđani to rade najbolje.
Oni su ponovo bili "u akciji" na Eurobasketu. Iako se njihovi >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << košarkaši nisu proslavili i takmičenje u grupi A završili su bez pobede (0-5), navijači su opet bili na najvišem nivou.
Na poslednjem meču u grupi protiv Finske u Helsinkiju pridružili su im se i domaći navijači, pa je cela dvorana složno navijala.
Izvor: Youtube
Izvor: Youtube
A oni su bili sjajni i na utakmicama pre te u Helsinski areni.
Izvor: Youtube








