Izvor: Mondo, 17.Mar.2017, 21:55 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Za sada može i bez selektora
U danu kada je RSS raspisao konkurs za selektora ženske reprezentacije, Srbija pobedila Makedoniju u test meču.
Foto: FoNet/EHF
Ženska rukometna reprezentacija Srbije pobedila je u Skoplju Makedoniju - 35:29, u prvom od dva kontrolna meča.
Srpske rukometašice su bolje odigrale drugi deo utakmice kada je i obezbeđena pobeda. Najefikasnija u timu Srbije bila je levi bek Jovana Stoiljković sa osam golova, dok je Sanja Radosavljević imala >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << učinak od pet pogodaka.
Utakmica je odigrana u Sali "Autokomada" i bila je zatvorenog tipa. Sutra od 12.30 igra se nova utakmica, ovog puta u dvorani "Jane Sandanski".
Obe reprezentacije igraju ove mečeve u sklopu priprema za Svetsko prvenstvo u Nemačkoj. Protivnik Srbije biće Italija, a Makedonije Švedska.







