Izvor: MVP.rs, 31.Dec.2015, 14:51 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Za Brajanta deo parketa (foto)
Prethodne noći Lejkersi su savladali Seltikse.
Kobi Brajant je po poslednji put u karijeri kao igrač nastupio za Los Anđeles Lejkerse protiv Boston Seltiksa, njihovih dugogodišnjih ljutih protivnika. Slavili su Lejkrsi sa 112:104, a Brajant je zabeležio 15 poena, uz 11 skokova i tri asistencije.
Pre utakmice vodeći ljudi Seltiksa uručili su poklon superstaru Lejkersa i to veoma interesantan. U pitanju je deo parketa na kome se igralo čuveno finale 2010. >> Pročitaj celu vest na sajtu MVP.rs << godine. Taj parket je zamenjem 2015. godine, a Brajant je na poklon dobio jedan od najvažnijih delova.
Da li se Brajant zaista obradovao poklonu ili ga je on samo podsetio na uspeh koji je sa Lejkersima tada ostvario, na kraju, nije ni bitno. Seltiksi su lepim gestom ispratili igrača koji je svojim partijama u prošlosti to i zaslužio.
(foto: Twitter)












