Izvor: SrbijaDanas.com, 21.Apr.2021, 19:59

ZVEZDIN HEROJ - PO 1000. PUT! Borjanova supermenska intervencija u nadoknadi SPASILA CRVENO-BELE! (VIDEO)

Dve prečke su pogodili fudbaleri Radnika.
Nakon ogromne drame fudbaleri Crvene zvezde savladali su Radnik u polufinalu Kupa Srbije rezultatom 2:1.
Crvena zvezda je povela već u drugom minutu. Milunović je šutirao glavom posle kornera i savladao golmana gostiju Ranđelovića.
Loptu nije dirao Seku Sanogo i sudija je pokazao na centar (OVDE). U 33. minutu fantastično je centrirao Ben, a jednostavnu situaciju je iskoristio Dijego Falćineli i pogodio prazan gol. Zvezda je duplirala prednost (OVDE).
Na samom startu drugog poluvremena ekipa Radnika smanjuje na 2:1. Lepo se snašao Makarić u petercu i posle gužve "ugurao" loptu pored Borjana (OVDE).