ZVEZDA: Spartak i Univerzal digli blokade

Izvor: Mondo, 10.Jan.2013, 14:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

ZVEZDA: Spartak i "Univerzal" digli blokade

Nebojša Čović, različitim pristupom u različitim situacijama, nastavlja da smanjuje blokadu oficijelnog računa FK Crvena zvezda.

Potpredsednik kluba zadužen za saniranje alarmantne finansijske situacije prethodnih nedelja oštro je kritikovao "egzotičnu" Univerzal banku u izjavama i intervjuima koje je davao pre i posle novogodišnjih praznika, dok je sa klubovima, rivalima iz Superlige, >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << imao drugačiji pristup.

I jedno i drugo za sada daje rezultate po crveno-bele. Klub je na zvaničnom portalu saopštio da je i "Univerzal banka" podigla blokadu računa, a da je isto učinio i Spartak, samo dan posle Jagodine i nekoliko dana posle Slobode.

"Blokada računa Fudbalskog kluba Crvena zvezda je u četvrtak 10. januara dodatno smanjena u odnosu na dan ranije i sada iznosi 408.272.397 dinara. Do smanjenja je došlo zahvaljujući razumevanju 'Univerzal banke', kao i Fudbalskog kluba Spartak. Univerzal banka je 'skinula' svoju blokadu od 12.160.237 dinara, dok je Spartak to učinio u iznosu od 17.245.382 dinara", saopštio je klub iz Ljutice Bogdana 1a, a onda i naveo Čovićevu izjavu:

"Zahvaljujem se Spartaku i 'Univerzal banci' na razumevanju. Posebnu zahvalnost upućujem vodećim ljudima iz menadžmenta 'Univerzal banke', gospodinu Đukiću i gospođi Stojković. Uvereni smo da će budući odnosi i buduća saradnja FK Crvena zvezda sa svim trenutnim poveriocima biti uz obostranu korist i zadovoljstvo".

Crvena zvezda će i ubuduće javnost svakodnevno obaveštavati o smanjenju blokade svog računa, a u cilju obezbeđivanja normalnog rada FK Crvena zvezda.

(MONDO, foto: MN Press)
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda

Nastavak na Mondo...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.