ZVEZDA DVOCIFRENA: Mreža Slovenaca PUNA DO VRHA!

Izvor: SrbijaDanas.com, 23.Jan.2017, 16:11   (ažurirano 02.Apr.2020.)

ZVEZDA DVOCIFRENA: Mreža Slovenaca PUNA DO VRHA!

Izabranici Miodraga Božovića raspucani.

Crvena zvezda je pregazila slovenačkog trećeligaša Jadran (10:0) i tako posle Ankarana (7:0) ponovila veoma efikasnu igru iako je trener Miodrag Božović na teren poslao igrače koji nisu do sad bili u prvom planu ili su imali manju minutažu u jesenjem delu sezone.

Novajlija Nemanja Milić je doveo Zvezdu u vođstvo u 25. minutu, a isti igrač je duplirao prednost u 31. minutu. Pred poluvreme >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << je gol dao i Milan Pavkov, pa se na odmor otišlo rezultatom 3:0. U nastavku igre, već u 46. minutu, Kljajić postiže autogol, a Lazar Romanić je postigao tri gola, u 53, 61. i 81. minutu. Vladimir Jovović je bio strelac u 65, a Milan Senić u 82. za konačnih 10:0.

Crvena zvezda je prvo poluvreme igrala u sledećem sastavu: Vićić – Petković, Frimpong, Rendulić, Ristić – Račić Andrija Luković, Adžić, Milić – Vujaklija, Pavkov. Drugo poluvreme: Stanković, Mijailović, Đorđević, Stojanović, Milošević, Nikolić, Ilić, Senić, Jovović, Vučićević, Romanić.

Posle današnjeg meča ekspedicija Crvene zvezde se vraća u Beograd, a potom putuje na Kipar u petak.

Nastavak na SrbijaDanas.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.