ZINEDIN ZIDAN: Srećan sam što sam deo istorije

Izvor: SrbijaDanas.com, 27.Maj.2018, 15:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

ZINEDIN ZIDAN: Srećan sam što sam deo istorije

Real pobedio u finalu Lige šampiona ekipu Liverpula.

Trener fudbalera Real Madrida Zinedin Zidan rekao je da njegova ekipa još ne shvata šta je postigla, osvajanjem 13. titule evropskog prvaka i da mu je drago što je deo bogate klupske istorije. Real je odbranio titulu u Ligi šampiona, pošto je u finalu u Kijevu pobedio Liverpul sa 3:1. Kraljevski klub je osvojio 13. trofej, a treći uzastopni, a poslednja tri sa Zidanom.

RONALDO NASTAVIO >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << SA DRAMATIČNIM PORUKAMA: Nešto će se dogoditi, sledeće nedelje otkrivam šta

SEDAM STVARI IZ FINALA LIGE ŠAMPIONA KOJE STE PROPUSTILI: Jedan trenutak će vas zbuniti (VIDEO+FOTO)

- Velike su emocije. Osvojiti tri Lige šampiona sa ovim klubom, ovom ekipom, je sjajno. Još ne shvatamo šta smo uradili. Sada ćemo uživati. Imali smo komplikovanu sezonu, ali ovakav završetak nas čini srećnim. Ovo je status kluba. Real je legendaran i drago mi je što sam njegove istorije – rekao je Zidan.

Govoreći o Kristijanu Ronaldu, koji je posle utakmice nagovestio odlazak, Zidan je rekao da Portugalac „mora da ostane“, ali da treba sačekati njegovu odluku.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.

Nastavak na SrbijaDanas.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.