ŽIGIĆU PRESELO BADNJE VEČE

Izvor: Kurir, 08.Jan.2008, 13:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

ŽIGIĆU PRESELO BADNJE VEČE

Napadač Valensije nakon samo 19 minuta provedenih na terenu isključen zbog divljačkog starta nad defanzivcem Levantea

Reprezentativac Srbije Nikola Žigić nalazi se pod neverovatnim pritiskom u Valensiji nakon što je na meču protiv Levantea u nedelju zbog divljačkog starta dobio crveni karton! Napadač „orlova“ ušao je u igru sredinom drugog poluvremena, ali je posle 19 minuta provedenih na terenu grubo faulirao defanzivca gostiju Hosea Serana.

Iako je na >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << prethodna tri duela golovima doneo trijumf Valensiji, Žigić nije imao mesta u startnoj postavi protiv poslednjeplasirane ekipe u Primeri. Trener „slepih miševa“ Ronald Kuman ponovo je ostavio srpskog internacionalca na klupi, a on je po ulasku u igru delovao veoma nervozno. Žigiću ništa nije polazilo za rukom, izuzev fauliranja protivničkih fudbalera, a šest minuta pre kraja centarfor Valensije iskalio je bes na defanzivcu Levantea.

Reprezentativac Srbije će zbog crvenog kartona najverovatnije propustiti naredna dva duela u Primeri, što bi za njega moglo da bude pogubno u borbi za mesto u startnoj postavi. Inače, Valensija je sa gradskim rivalom odigrala samo 0:0, najviše zahvaljujući srpskom internacionalcu na golu gostiju Vladan Kujoviću. Bivši golman niškog Radničkog, belgijskog Alsta i holandske Rode bio je nesavladiva prepreka za napadače Valensije.[ antrfile ]

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.