ZAŠTO NE IGRA NEDOVIĆ? Ivanović odgovorio pitanjem, pa onda sve objasnio

Izvor: SrbijaDanas.com, 03.Feb.2023, 08:23

Strateg crveno-belih kratko odgovorio.

Trener Crvene zvezde Duško Ivanović bio je realan posle poraza od Armanija 74:68 u 23. kolu Evrolige.

- Domaćin je bio bolji, nismo odigrali dobro u drugoj četvrtini. Međutim, imali smo šansu da dobijemo utakmicu. Ima još mnogo da se igra, moramo da budemo strpljivi -istakao je Ivanović.

Crnogorski stručnjak je pohvalio bivšeg igrača milanskog kluba Bena Bentila koji je posle duže vremena pružio >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << odličnu partiju.

- Ben je igrao veoma dobro i u odbrani i u napadu. U poslednje vreme dobro radi na treningu i zato je počeo da igra dobro.

Ivanović je upitan zbog čega Nemanja Nedović nije bio na terenu u trenucima odluke u poslednjoj četvrtini.

- Kako ne igra? Ovi koji su bili na terenu su bili spremni da dobiju utakmicu ili da izgube…

Nedović je proveo nepunih 17 minuta na terenu i zabeležio samo četiri poena uz šut iz igre 2/9.