Izvor: SrbijaDanas.com, 29.Sep.2018, 12:30 (ažurirano 02.Apr.2020.)
WTA TAŠKENT: Novi trofej za Olgu Danilović (FOTO)
Velika borba.
Srpska teniserka, Olga Danilović, osvojila je novi trofej. Danilovićeva je trijumfovala u konkurenciji dublova na turniru u Taškentu gde je zajedno sa Slovenkom Tamarom Zidanšek bila bolja od Irine Begu i Joane-Raluke Olaru.
WTA PEKING: Aleksandra preokretom do drugog kola
ATP PEKING: Troicki u finalu kvalifikacija
Meč je trajao 88 minuta, a Srpkinja i Slovenka su slavile sa 2:0, po setovima 7:5, 6:3. Rumunke su na turniru >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << bile postavljene za prve nosioce, ali su od starta meča bile u zaostatku, pa su Danilovićeva i Zidanšek povele sa 4:1.
ATP PEKING: Lajović prošao prvu prepreku, stigao nadomak glavnog žreba
Irina-Camelia Begu/Raluca Olaru vs Olga Danilovic/Tamara Zidansek Tennis Live Stream - Tashkent Open - 29-Sep Broadcast [HD] https://t.co/jAl3TNcsET
— samuaelrajien@gmail.com (@samuaelrajien1) September 29, 2018
.
Begu i Olaru su odgovorile sa četiri vezana gema i servirale za vođstvo od 1:0, ali su izgubile tri gema u nizu, samim tim i prvi set. U drugom setu su osvojile samo jedan od četiri gema u kojima su servirale pa ni dva brejka nisu bila dovoljna da se izbori super taj-brejk.
Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.
Nastavak na SrbijaDanas.com...
















