Vukoičićev MZT imao +18 posle prve četvrtine, ali je Cibona pobedila u Skoplju

Izvor: Blic, 30.Nov.2013, 19:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vukoičićev MZT imao "+18" posle prve četvrtine, ali je Cibona pobedila u Skoplju

Iako je tim Vlade Vukoičića odlično počeo utakmicu i dobio prvu deonicu sa čak 18 poena razlike, usledio je pad, zagrebački tim je preokrenuo i slavio na kraju. U 31. minutu utakmice, MZT je imao 65:64, a onda je Cibona napravila seriju 14:5, ali je i domaća ekipa mogla da spreči poraz.

U završnici, >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << MZT je trojkom prišao na poen zaostatka, ali su Šarić, Kus i Žižić sa linije penala obezbedili pobedu. Na kraju, najefikasniji je bio Blesingejm sa 32 poena, dok je na drugoj strani u poraženom timu Stojanovski ubacio 20, Gečevski je dodao 17, a Sinovec 11 uz po sedam asistencija i skokova.