Vukadinović: Karadžić neće još dugo

Izvor: B92, 05.Apr.2014, 12:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vukadinović: Karadžić neće još dugo

Dragoljub Vukadinović razočaran je načinom na koji ga je Izvršni odbor FSS razrešio pozicije u istom, istakavši da je to odluka Tomislava Karadžića.

To nije odluka Odbora već Karadžića! Ojačao je, osilio se... Znam šta je sve govorio protiv nekih ljudi juče promovisanih. Interes je u pitanju, nema druge. Promenio je i Stručni odbor kako bi sad aminovali odluke koji prethodnici nisu hteli. To je njegov manevar da bi opstao. Rekoh da neće još dugo da traje", rekao je Vukadinović >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << za "Žurnal".

FSS je uz Vukadinovića smenio još četvoricu dosadašnjih članova IO, a imenovao tri nova člana (Savo Milošević, Dragan Pantelić i Dragan Simović).

"Nije floskula, zbilja, srećan sam što više nismo u istom timu. S druge stane, nije našao za shodno da me pozove, kaže za sednicu i namere. To je učinio Zoran Laković… i, osetih, čoveku bi neprijatno. Letos me je Karadžić molio da se vratim u Izvršni odbor, kako je tad govorio – dam kredibilitet. Obećao je mnoge stvari i slagao… A, u mom kraju starine kažu: čovek se drži za reč, vo za – rogove! E, takve ljude ne mogu da podržim", dodao je Vukadinović.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.