Vujović: Norveška je najjača u grupi

Izvor: B92, 25.Jan.2005, 13:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vujović: "Norveška je najjača u grupi"



Selektor reprezentacije Srbije i Crne Gore Veselin Vujović izjavio je da je sledeći protivnik "plavih" na Svetskom prvenstvu u Tunisu, selekcija Norveške, najjača ekipa u Grupi D.

"To je fizički superioran tim, ali Egipćani su nam pokazali kako se igra protiv favorita. Sigurno je da će Norvežani imati veliku podršku sa tribina, jer smo već videli koliko je njihovih navijača stiglo u Sus", rekao je Vujović.

On je dodao da se već dugo "naša reprezentacija >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << suočava sa nekim stvarima koje nemaju baš veze sa sportom".

"Mislim da ne treba obraćati pažnju na delegiranje sudija ili navijanje, pošto na to ne možemo da utičemo, ali dogadja se da i to ponekad utiče na rezultat", rekao je Vujović.

Selektor Srbije i Crne Gore bio je vidno razočaran porazom od Egipta u prošloj utakmici (22:24).

"Treba da razmišljam kako da 'podignem' ekipu. Ako smo izgubili od ekipe koju smo mislili da ćemom pobediti šta ćemo raditi protiv reprezentacije za koju znamo da je jaka. Nadam se da će se igrači oporaviti i da će se boriti do kraja", rekao je Vujović.

On je istakao da smatra da SCG još ima velike šanse da prodje u drugi krug takmičenja na Svetskom prvenstvu u Tunisu.

Reprezentacija Srbije i Crne Gore sutra u 20.15 sastaje se sa selekcijom Norveške, u trećem kolu takmičenja u Grupi D na Svetskom prvenstvu u Tunisu.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.