Izvor: B92, 03.Dec.2013, 09:43 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Vujošević kažnjen 6.300 evra
Trener Partizana NIS Duško Vujošević kažnjen je sa 6.300 evra zbog komentara na račun sudija posle meča sa Crvenom zvezdom Telekom u osmom kolu ABA lige.
Zvezda je slavila posle produžetka, a Vujošević je za poraz optužio sudiju Miliju Vojinovića.
„Zvezda je dobar tim. Čestitke Marjanoviću na odličnoj partiji (27p). Ali, kada tako jakom i visokom igraču dozvolite da bude duže od tri sekunde i >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << bukvalno kampuje u reketu, nemoguće je igrati timsku odbranu. Sudija Vojinović je odlučio utakmicu, sa dve vezane odluke, kada je pri četiri razlike dosudio Kinziju faul u napadu i aut. Nećemo dozvoliti da sudije odlučuju“, rekao je tada Vujošević.
Pogledaj vesti o: Telekom Srbija
Vujošević 'kraći' za 6.300 evra
Izvor: Sportske.net, 03.Dec.2013
Trener Partizana Duško Vujošević novčano je kažnjen zbog komentara koje je na konferenciji za medije uputio na račun arbitraže sudije Milije Vojinovića u "večitom derbiju".
Vujošević kažnjen zbog komentarisanja suđenja na meču sa Zvezdom
Izvor: Sportal.rs, 03.Dec.2013
Trener Partizana NIS Duško Vujošević kažnjen je od strane ABA lige sa 6.000 evra zbog komentarisanja suđenja











