Izvor: Sportski Žurnal, 30.Apr.2013, 10:05 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Vujošević: Reagujem kako ne želim, ispraviću to!
Duško Vujošević je dao opširan intervju za praznični trobroj Sportskog žurnala. Jedno od pitanja bilo je vezano za ogromne tenzije na utakmicama između Partizana i Zvezde, na parketu i van njega? Kako ih smanjiti?
– Ne znam da li će mi neko verovati, ali meni je iskreno stalo da se ti susreti odigraju u fer i sportskim okvirima. Zaista. Naravno tenzija mora biti, jer to je rivalstvo koje je preraslo u genetiku, ali to ne znači da mora da bude zlokobno – rekao je >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << Vujošević, koji je potom dodao:
– Često reagujem kako ne bih želeo, ali verujte da uvek reagujem na već stvorenu situaciju koju ja ne kreiram. To je moja mana i morao bih biti lukaviji u tim trenucima. Proradi osećaj za pravdu i to neki put izmakne mojoj kontroli. Mnogi to znaju i zato prave provokaciju. Sa svoje strane, učiniću sve da toga uopšte više ne bude, ako je moguće.
Nastavak na Sportski Žurnal...












