Vujošević: Izvanredna košarka

Izvor: B92, 11.Jun.2007, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vujošević: "Izvanredna košarka"



Nakona plasmana u finale plej-ofa Sinalko Superlige, trener Partizana Duško Vujošević bio je prezadovoljan igrom svog tima u pobedi nad FMP-om sa 90:73 u Hali Pionir. Crno-beli su tako dobili polufinalnu seriju protiv ekipe iz Železnika sa 2:0 i obezbedili plasman u osmo uzastopno finale.

"Bilo je grešaka, ali nemam šta da zamerim. Igrači su pokazali veliku želju. Večeras je viđena izvanredna košarka u izvanrednom ambijentu. Hvala pubilici, nosili su >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << ekipu u svakom trenutku", rekao je Vujošević.

Trener Partizana odgovorio je na novinarsko pitanje da nijedan rival u finalu neće biti lakši, ali da se ne pribojava ishoda.

"Neće biti lakše šta god da se desi. Mene raduje dobra igra tima i dobra forma. Finale se igra na tri pobede, a nas u ovakvoj formi i uz ovakvu publiku niko u Srbiji ne može da pobedi u seriji", rekao je Vujošević.

Trener FMP-a Vlada Vukoičić ocenio je posle meča u Pioniru da se Partizan zasluženo plasirao u finale, ali je istakao da je njegov tim mogao da odigra bolje.

"Čestitam i svojim igračima na svemu što smo pokazali u sezoni. Šteta što smo večeras odigrali jednu od dve najlošije utakmice u sezoni, što je verovatno posledica neiskustva", rekao je Vukoičić.

"Ja snosim najveću odgovornost za ovakav ishod. Ako se gubi od Partizana, ne mora ovako. Hajde da prespavamo, ali ja sam mogao i morao da uradim više u pripremama utakmice", dodao je Vukoičić.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.