Vučici malo i tri gola prednosti, Inter poražen u Torinu

Izvor: RTS, 27.Jan.2019, 21:06   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Vučici" malo i tri gola prednosti, Inter poražen u Torinu

Fudbaleri Atalante i Rome odigrali su nerešeno 3:3 u utakmici 21. kola Serije A.
Iznenađujuć rezultat, ukoliko se uzme u obzir da je Roma vodila sa 3:0.

Džeko je već u trećem minutu postigao gol, a potom je zatresao mrežu pola sata kasnije.
Stefan El šaravi je povisio na 3:0 u 40. minutu, ali je Atalanta smanjila preko Kastanjea u poslednjim momentima prvog dela igre.
Toloi je >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << postigao gol u 59. minutu za 3:2, a Duvan Zapata je promašio penal u 70. za izjednačenje.
Ipak, Kolumbijac se iskupio već u narednom napadu, i doneo svom timu bod.
Roma je peta sa 34 boda, dok je Atalanta sedma sa dva boda manje.
U ostalim mečevima, Fiorentina je savladala Kjevo u gostima sa 4:3, Frozinone je pobedio u Bolonji sa 4:0, SPAL je pobedio Parmu u gostima sa 3:2.
Inter je gostovao Torinu, gde je poražen sa 1:0.
Jedini gol postigao je Ico u 35. minutu.
U poslednjem današnjem meču sastaju se Lacio i Juventus.