Izvor: Sportske.net, 25.Apr.2020, 12:07
"Vučica" dovodi prvaka sveta za "siću"!?
Sa jednim se nisu usrećili, hoće li ovaj Francuz biti pravo pojačanje?
Doveo je Monći, dok je bio sportski direktor Rome, Stivena Nzonzija u Rim, ali se bivši igrač Sevilje nije snašao u novoj sredini, pa je završio na pozajmici u Galatasaraju, potom i u Renu.
Sada će Roma pokušati da dovede još jednog člana reprezentacije Francuske koja se popela na krov sveta pre dve godine, krilnog fudbalera Olimpik Marseja Florijana Tovana.
Vučica je pokušala >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << da ga dovede i minulog leta, ali su tada na "Velodromu" tražili između 40 i 50 miliona evra za njegove usluge, sada je cena drastično manja.
Naime, "Gazeta delo Sport" prenosi da bi "Vučica" mogla da preseli Tovana u svoje redove i za manje od 20 miliona evra.
Tovan je u Marseju stekao reputaciju jednog od najtalentovanijih francuskih fudbalera, to mi je obezbedilo transfer u Premijer ligu u redove Njukasla, ali se nije snašao na "Sent Džejms Parku" pa se vratio u Olimpik 2016. godine.
U dresu Marseja, u drugoj epizodi u klubu, upisao je 152 nastupa i postigao 63 pogodaka.
Marsej je i pre prekida sezone imao finansijskih problema, pa je zbog toga Tovanova cela naglo pala, što bi Roma mogla da iskoristi kada se otvori letnja pijaca.







