Vučić: Balkon? Sramota i skandal

Izvor: B92, 24.Jun.2015, 17:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vučić: Balkon? Sramota i skandal

Premijer Srbije Aleksandar Vučić rekao je da je sramota ako je bilo ko bilo kome zabranio da se popne na balkon prilikom dočeka omladinske reprezentacije.

Izabranici Veljka Paunovića proteklog vikenda su postali svetski šampiona, u ponedeljak im je priređen doček, a tokom proslave terasi Skupštine grada Beograda zabranjen je pristup direktoru mlađih selekcija Mitru Mrkeli i potpredsedniku Fudbalskog saveza Srbije Savu Miloševiću.

To je sramota i to je >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << skandal i to pokazuje da mi Srbi ne umemo ni da proslavimo ono što je vredno, nego nam lične sujete iili ne znam koji razlozi budu važniji od svega”, rekao je Vučić.

Milošević je ranije medijima rekao da je gradski menadžer Goran Vesić njemu i Mrkeli zabranio da zajedno sa fudbalerima i stručnim štabom proslave osvajanje Svetskog prvrnstva.

Vučić je istakao da ne može da potvrdi da je to istina jer jedni kažu da jeste, a drugi da nije. On je dodao da nije imao vremena da se informiše, jer je prethodnih dana bio u Briselu.

S druge strane ta političko komesarska saopštenja (predsednika FSS Tomislava) Toleta Karadžića, bolje mi je da ne komentarišem. Mislim da ovo što sam ja rekao misli svaki građanin ove zemlje i o jednima i o drugima”, rekao je Vučić.

Predsednik Skupštine grada Nikola Nikodijević rekao je da se radilo o nesporazumu, a FSS je u saopštenju incident nazvao sramotom, a Vesića optužio za bahato ponašanje i zloupotrebu funkcije.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Vučić o zabrani Miloševiću i Mrkeli: Sramota!

Izvor: Press, 25.Jun.2015, 14:15

Premijer Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas u Beogradu da je sramota ako je bilo ko bilo kome zabranio da se popne na terasu Skupštine grada prilikom dočeka omladinske fudbalske reprezentacije. .         "To...

Nastavak na Press...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.