Vranješ: Možemo do medalje na Evropskom prvenstvu!

Izvor: NaDlanu.com, 17.Jun.2013, 11:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vranješ: Možemo do medalje na Evropskom prvenstvu!

Selektor rukometne reprezentacije Srbije Ljubomir Vranješ rekao je da njegovi izabranici mogu na prvenstvu Evrope da se bore i za medalju.

"Igrači imaju dugu i napornu sezonu iza sebe, ali učinilo smo ono što je trebalo. Prvi smo u grupi i veoma sam zadovoljan", izjavio je Vranješ posle pobede nad BiH: Stručnjak koji je pre samo 25 dana preuzeo kormilo državnog tima podsetio je na značaj trijumfa u sredu u Astrahanu, gde je Srbija u odlučujućem meču >> Pročitaj celu vest na sajtu NaDlanu.com << savladala domacina Rusiju (29:28). "Taj uspeh je od nemerljivog značaja, kako za mlade igrače, tako i za celokupan srpski rukomet. Do EP ima još dosta vremena, nadam se samo da se niko neće povrediti. Imamo kvalitetan tim, momci odlično rade, siguran sam da će tako i da nastave, a u tom slučaju verujem da na predstojećem šampionatu možemo da budemo i među prve tri ekipe", poručio je Vranješ.Prvenstvo Evrope za rukometaše na programu je od 14. do 26. januara sledeće godine u Danskoj.
Pogledaj vesti o: Evropsko prvenstvo

Nastavak na NaDlanu.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NaDlanu.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NaDlanu.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.