Vraća se Vinisijus

Izvor: B92, 25.Sep.2023, 23:05

Vraća se Vinisijus

Fudbaler Reala Vinisijus Žunior odradio je trening sa ekipom i biće spreman za meč sedmog kola La Lige protiv Las Palmasa, prenose španski mediji.

Vinisijus je zbog gastroenteritisa propustio gradski derbi sa Atletikom, koji je Real sinoć izgubio rezultatom 3:1.

Španski mediji navode da se brazilski fudbaler u potpunosti oporavio i od povrede mišića, koju je zaradio na utakmici protiv Selte krajem avgusta.

Real će u sredu od 19 sati u Madridu dočekati >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Las Palmas u sedmom kolu LaLige.

Madridski klub je treći na tabeli španskog prvenstva sa 15 bodova, dok je Las Palmas 15. sa pet.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.

Nastavak na B92...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.