Izvor: N1 televizija, 07.Sep.2016, 10:09 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Voznjacki: Uvek sam verovala u sebe
Prethodne dve godine, Karolinu Voznjacki smo mogli da vidimo uglavnom samo u izazovnim fotografijama za poznate magazine i kompanije
Nije da se neko buni zbog toga, ali ipak ju je još lepše videti da sa 74. mesta na WTA listi dominantno uđe u polufinale US Opena, gde je čeka Anđelik Kerber.
Ona je savladala Anastasiju Sevastovu sa 2:0 u četvrtfinalu
"Uvek sam verovala u sebe, čak kada je bilo najteže. Pobedila sam svakog ko je ostao u žrebu i zašto >> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija << ne bih verovala i dalje? Veoma sam srećna zbog polufinala, nema reči kojima bih mogla to da opišem"
Voznjacki se saosećala i sa bolom protivnice, koja je izvrnula članak
"Znam kako je, i ja sam izvrtala članak dva ili tri puta. Ali, u četvrtfinalu Grend Slema nema milosti, pokušavala sam da je teram da trči i uspela sam u tome", zakljzučila je Voznjacki








