Voždovac ispustio pobedu – podela bodova na Krovu

Izvor: B92, 18.Jun.2020, 22:51

Voždovac ispustio pobedu – podela bodova na "Krovu"

Fudbaleri Voždovca i Radnika iz Surdulice odigrali su nerešeno u meču poslednjeg, 30. kola Superlige Srbije – 1:1 (1:0).

"Zmajevi" su bili bolji u većem delu meča, ali su pobedu ispustili u poslednjih 10 minuta.

Posle centaršuta Nikole Mikića u 44. minutu, Lazar Zličić glavom smešta loptu u mrežu i donosi prednost domaćoj ekipi.

Već na startu drugog poluvremena, u 51. minutu, Stuparević je pogodio stativu.

Zličić i Stuparević imali >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << su po još jednu šansu da dupliraju prednost, ali su njihovi udarci završavali iznad gola.

I onda, u 78. minutu Nemanja Pejčinović postiže autogol i Radnik stiže do izjednačenja.

U 82. minutu je Milosavljev zaradio drugi žuti karton i isključenje, pa je Voždovac meč završio sa igračem manje.