Izvor: Sportal.rs, 14.Feb.2012, 21:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Voša od 0:2 do 4:2, briljirao Katai!
Fudbaleri Vojvodine su u trećoj prijateljskoj utakmici na pripremama u Antaliji "prespavali" prvo poluvreme protiv ukrajinskog drugoligaša Metalurga, ali su u nastavku pružili odličnu partiju i zahvaljujući, pre svih, Aleksandru Kataiju, pobedili rezultatom 4:2.
Povezane vesti
Partizan nadigrao Černomorec, golčina Tomića (VIDEO)
Izvor: Sportal.rs, 15.Feb.2012, 19:00
"Mlaki" i jaki Partizan. Prvo poluvreme za zaborav, drugo za pohvalu. Tako su crno-beli izgledali u meču protiv ukrajinskog Černomoreca koga su savladali posle preokreta rezultatom 2:1 u prvoj proveri na pripremama u Antaliji.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportal.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportal.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.











