Vortignton: Srbija ima dobar tim

Izvor: Politika, 24.Mar.2011, 23:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vortignton: Srbija ima dobar tim

Irci stigli na trening u zadnji čas

Fudbaleri Severne Irske stigli su na poslednji trening na naš najveći stadion samo 10 minuta pre izlaska na zagrevanje. U sportskoj opremi, a mnogi i u kopačkama, pravo su iz autobusa zajedno sa selektorom otišli u svlačionicu i nakon četvorominutnog sastanka krenuli kroz tunel na poslednji trening pred duel sa Srbijom.

Selektor Severne Irske Najdžel Vortington se ljubazno odazvao srpskim novinarima. Doduše razgovor je trajao >> Pročitaj celu vest na sajtu Politika << kratko ali je selektor Iraca bio potpuno jasan:

– Došli smo u Beograd da igramo sa Srbijom i znamo da naš domaćin ima odličan tim. Svakako nije dobra činjenica što će se meč igrati pred praznim tribinama. Voleli bi da ne izgubimo.

On je posebno bio jasan u stavu da je srpski defanzivac Nemanja Vidić odličan fudbaler.

– Vidić je odličan igrač, ali Srbija ima još nekoliko sjajnih pojedinaca. Tu pre svih mislim na Žigića i Stankovića. Mi ćemo se truditi da pružimo maksimum protiv reprezentacije koja je svakako favorit – naglasio je glavnokomandujući Severne Irske.

D. Todorović

objavljeno: 25.03.2011.

Nastavak na Politika...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Politika. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Politika. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.