Volkan Demirel beži iz Turske

Izvor: B92, 22.Nov.2011, 18:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Volkan Demirel "beži" iz Turske

Golman Fenerbahčea, Volkan Demirel, predao je klubu zahtev da ga stavi na transfer listu, te se nada odlasku u inostranstvo već ove zime.

Demirela (30) su navijači, pretežno rivalskog Galatasaraja vređali za vreme utakmice baraža kvalifikacija za EURO 2012. godine protiv Hrvatske, nakon što je primio tri gola.

Turski golman je za reprezentaciju sakupio 53 nastupa, a sastao se sa predsednikom kluba Azizom Jildirimom s kojim je razgovarao o zahtevu za transfer i mogućem >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << odlasku.

"Ne želim da govorim o transferu, ali uskoro će se cela situacija rešiti. To će biti dobro i za klub i za mene", rekao je Demirel kojem su teško pali žestoki zvužduci sa tribina.

On je 2002. godine stigao u Fenerbahče iz Kartalspora, te je u dosadašnjih devet sezona sakupio više od 200 nastupa za klub u svim takmičenjima, te pritom osvojio četiri titule šampiona Turske.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.