Volfsburg rutinski protiv Majnca

Izvor: B92, 30.Apr.2023, 19:29

Fudbaleri Volfsburga savladali su Majnc sa 3:0 i tako se popeli na sedmo mesto tabele Bundeslige.

U utakmici 30. kola Bundeslige domaći su poveli posle samo pet minuta igre, kada je Jonas Vind pogodio mrežu gola Majnca.

Svega osam minuta kasnije na semaforu je stajalo 2:0, jer je Sebastian Bornu postigao svoj prvi gol u dresu Volfsburga.

A treće gol su fudbaleri Volfsburga postigli u 28. minutu tačanije on je bio delo Jonasa Vinda, koji se ponovo upisao >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << u listu strelaca.

U sledećem kolu ekipa Volfsburga će gostovati Borusiji Dortmund, dok Majnc očekuje duel protiv Šalkea.